۱۱ هزار و یکصد ماسک غیربهداشتی در اراک کشف شد

اراک - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۱۱ هزار و یکصد ماسک غیربهداشتی و متعلقات مربوط به تولید آن، از یک واحد فروشگاهی در شهرستان اراک کشف و ضبط شد.

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «یوسف سپهوند» افزود: مردم در صورت اطلاع از فعالیت‌های غیرمجاز در زمینه تولید  و توزیع اقلام بهداشتی، مراتب را به پلیس ۱۱۰ برای پیگیری و برخورد اطلاع دهند.

کشف ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی

فرمانده انتظامی استان مرکزی مبارزه با قاچاقچیان کالا و محتکران  را یکی از مهم‌ترین برنامه‌ریزی‌های عملیاتی پلیس این استان در سال "جهش تولید" دانست و گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از ۱۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان کشف و ضبط شد.

سردار «حسن مفخمی شهرستانی» افزود: در این راستا ۲۵ نفر شناسایی و دستگیر شدند و با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضایی دارند.

وی بیان کرد: در برنامه‌ریزی پلیس در مقابله با مواد مخدر نیز از ابتدای سال جدید تاکنون،  ۲۸۲ نفر دستگیر و مقدار ۱۳۷ کیلوگرم انواع موادمخدر کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در این مدت، سرقت منزل، اتومبیل، احشام، قاپ زنی و جیب بری ۴۸ درصد نسبت به مدت مشابه قبل ۴۸ درصد کاهش داشت.

سردار مفخمی شهرستانی افزود: در ایام نوروز به طور میانگین روزانه ۸۷ واحد گشت خودرویی، ۲۵ دستگاه گشت موتورسیکلت و ۲۹ تیم به صورت پیاده فعالیت داشتند.

استان مرکزی با دارا بودن ۱۲ شهرستان،بیش از یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =