دانشجویان امیرکبیر در «+ کروما» به رقابت می‌پردازند

تهران- ایرنا- «+ کروما» مسابقه ای است که کانون همیاران سلامت روان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌کند. در این مسابقه دانشجویان با ارائه تجربیات خود از روزهای قرنطینه ناشی از بیماری کرونا به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

به گزارش روز یکشنبه دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مسابقه «+ کروما» در دو بخش پادکست و ویدئوکلیپ برگزار می شود و دانشجویان می توانند آثار خود را تا ۳۰ فروردین ماه به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.
این مسابقه با هدف انتقال تجربیات، خلاقیت ها و آثار مثبت حضور دانشجویان در روزهای قرنطینه به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزار می شود.
در این مسابقه به نفر اول هر بخش جایزه نقدی به مبلغ ۵۰۰ هزار تومان اهدا خواهد شد.
مرکز مشاوره دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای پیشگیری و مدیریت بحران کرونا که توسط دفتر مشاوره و سلامت وزارت علوم راه اندازی شده بود، شرکت فعال داشته است.
این مرکز با تدارک برنامه های خلاقانه، مطالب و پیام های آموزشی در قالب بروشور، پمفلت، کلیپ های انگیزشی، اینفو و پوستر با هدف آگاه ساختن و حساس سازی دانشجویان و نیز جامعه دانشگاهی و خانواده آنها نقش فعالی در «کمپین دانشجویی در خانه بمانیم» داشته است.
این پویش با هدف چطور در خانه یا جامعه شاد و فعال بمانیم و چگونه سلامت روانی و اجتماعی را ارتقا دهیم و تهدیدها را به فرصت تبدیل کنیم، راه اندازی شده است.

به گزارش ایرنا، مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی کشور برای مقابله با ویروس کرونا از اوایل اسفند ماه سال گذشته تاکنون تعطیل هستند.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵۵ هزار و۷۴۳ نفر در کشور به‌ طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۱۵۸ نفر در ۲۴ ساعت گذشته، جان‌باختگان کرونا در کشور به ۳۴۵۲ نفر رسیده است.

کیانوش جهانپور روز شنبه درباره آخرین وضعیت ابتلای قطعی به کرونا در کشور و فوت ناشی از آن بیان کرد: از ظهر دیروز تا امروز ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۲۵۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =