۱۷ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۱۷
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83738953
۰ نفر

برچسب‌ها

حناچی: به جمع‌آوری معتادان کمک می‌کنیم اما متولی نیستیم

تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: ما در شهرداری تهران به امر جمع‌آوری معتادان متجاهر کمک می‌کنیم، اما متولی این کار نیستیم.

به گزارش ایرنا «پیروز حناچی» روز یکشنبه در حاشیه دویست و ششمین جلسه شورای شهر در جمع خبرنگاران گفت: در شرایط کرونایی شاهد بودیم بسیاری از معتادان متجاهر از سوی مراکز ماده ۱۶ رها شدند، اما باز هم در حال تعامل با نهادها جهت حل این مشکل هستیم.


توضیح درباره ترافیک روز گذشته پایتخت
 ما به دنبال این هستیم که ترافیک در ساعات پیک را کاهش دهیم که یکی از این اقدام‌ها تعلیق اجرای طرح ترافیک بود که ترافیک دو روز گذشته شهر نیز ناشی از این اقدام است.


عمل به شیوه نامه ستاد مدیریت کرونا 
وی درباره تعطیلی حمل و نقل عمومی تهران هم گفت: در حوزه حمل و نقل عمومی در حال ایجاد تعادل هستیم و تجربه نشان می‌دهد ۵۰ درصد کشورها حمل و نقل را تعطیل نکردند.

حناچی افزود: باید به شیوه نامه‌های ستاد مقابله با کرونا عمل کنیم و در این شرایط بحرانی باید به اقتصاد کشور نیز توجه شود.

دیدار با رییس قوه قضاییه
شهردار تهران با اشاره به دیدار با رییس قوه قضاییه هم اظهار داشت: بازدید من با رئیس قوه قضاییه، بازدید عیدانه بود و در ادامه این دیدار پیشنهاداتی برای احقاق حقوق شهروندان ارائه شد که به زودی تصمیمات اتخاذ شده در این خصوص به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =