تبریک ویژه استاندار چهارمحال‌وبختیاری به جوانان فعال در خط مبارزه با کرونا

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری در پیامی فرا رسیدن روز جوان را به همه جوانان این استان به ویژه جوانان فداکاری که در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا قرار دارند، تبریک گفت.

اقبال عباسی روز شنبه در پیامی سالروز میلاد با سعادت حضرت علی اکبر علیه‌السلام و روز جوان را به تمامی جوانان خلاق، تلاشگر و توانمند استان تبریک گفت و نوشت: جوانی دوره‌ای ارزشمند در طول عمر آدمی است و جوانان سرمایه و پیشرانه‌های رشد و توسعه جوامع هستند.

در این متن آمده است: بدون تردید امام راحل عظیم‌الشان با ایمان و اعتماد به همین نیروی جوانان برومند و انقلابی توانستند انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و ۸ سال دوران پرافتخار و نورانی دفاع مقدس را به ثمر رسانده و عزت و سربلندی را برای ملت به ارمغان بیاورد و پس از ایشان تعابیر مقام معظم رهبری در خصوص ظرفیت‌ها و توانمندی‌های عظیم جوانان در استفاده از این نیروی عظیم و اثر بخش بر هیچ کس پوشیده نیست.

در ادامه آمده است:اکنون بر اساس تاکید صریح رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در پنجمین دهه حیات خود برای ادامه این راه روشن نیاز به خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی دارد و رکن اصلی و محور این جهاد بزرگ را جوانان شکل می‌دهند، که همواره در توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب به آن تاکید شده است. 

سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) فرزند امام حسین(ع) پیشوای سوم شیعیان به عنوان روز جوان نامگذاری شده است.

چهارمحال و بختیاری بیش از ۳۶۰هزار جوان دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =