جشنواره پیام‌رسانان سلامت در آذربایجان‌غربی برگزار می‌‎‌شود

ارومیه- ایرنا- مدیر واحد مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: جشنواره پیام‌رسانان سلامت با هدف قدردانی از خبرنگاران فعال در حوزه اطلاع‌رسانی بخش سلامت و بیماری کرونا در استان برگزار می‌شود.

امید سیاح روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جشنواره در هشت محور ویژه خبرنگاران و بخش عمومی برگزار می‌شود که بخش ویژه شامل خبر و مصاحبه، گزارش، عکس خبری و یادداشت بوده و بخش عمومی شامل اینفوگرافی، پیام فرهنگی، ویدئوکلیپ و طنز با موضوع من در قرنطینه خانگی در قالب متن، عکس و کاریکاتور است.

وی با بیان اینکه در هر قالب سه نفر با رای هیات داوران انتخاب خواهند شد، افزود: به برگزیدگان این جشنواره به ترتیب ۶، چهار و ۲ میلیون ریال جایزه نقدی به همراه تندیس و لوح اعطا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بازه زمانی انتشار آثار ارسالی به جشنواره از ۱۵ اسفند تا ۲۰ فروردین خواهد بود، ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از طریق resanegaran@gmail.com ارسال کنند.

مدیر واحد مطبوعات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی گفت: آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره، ۲۵ فروردین ماه جاری اعلام شده است.

به گزارش ایرنا، پس از شیوع بیماری کرونا در کشور و آذربایجان‌غربی صدها محصول رسانه‌ای شامل خبر، مصاحبه، گزارش در این استان تولید و در رسانه‌ها منتشر شده است.

این بیماری از روز هشتم اسفند در آذربایجان‌غربی شیوع یافته است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =