قدردانی وزیر بهداشت از استاندار خراسان جنوبی

بیرجند - ایرنا - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ارسال پیامی از استاندار خراسان جنوبی برای همراهی و همکاری وی، همکاران و نهادهای زیرمجموعه در اجرای طرح‌های پیشگیرانه در مقابل گسترش ویروس کرونا قدردانی کرد.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی سعید نمکی در این پیام نوشت: گرچه تا مهار کامل بیماری ناشی از کووید ۱۹؛ همگان باید راه نسبتا دشواری بپیماییم و طبق توصیه حکیمانه مقام معظم رهبری، لحظه‌ای نباید از شدت فعالیت‌ها بکاهیم تا مبادا شعله‌ای جدید از بیماری دامنگیر شهر و یا استانی گردد، مع الوصف آنچه تا به امروز حاصل شده و در شرایط سخت تحریم در مقایسه با آنان که از تنعم اقتصادی کافی برخوردارند، افتخارآمیز بوده، جز با همدلی، وفاق و همراهی عزیزانی همچون حضرتعالی و همکاران گرانقدرتان به دست نمی‌آمد.

وزیر بهداشت افزود: ضمن تقدیر از همراهی‌های بی دریغتان، امیدوارم تا آخر این راه پرفراز و نشیب در کنارمان بمانید و هرچه زودتر با سلامتی کامل مردم، شاهد آرامش و شکوفایی روزافزون کشورمان باشیم.

پیش از این وزیر کشور با ارسال پیامی از محمدصادق معتمدیان برای مدیریت و نظارت بر اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و اجرای موفقیت آمیز طرح فاصله گذاری اجتماعی قدردانی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =