۱۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۳
کد خبرنگار: 2220
کد خبر: 83738402
۴ نفر

برچسب‌ها

عوامل اصلی تهیه و توزیع الکل سمی در اهواز دستگیر شدند

اهواز -ایرنا - معاون دادستان اهواز گفت: عوامل اصلی تهیه و توزیع الکل در کلانشهر اهواز و استان خوزستان شناسایی و دستگیر شدند.

علی بیرانوند روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این عوامل که سه نفر بودند قصد داشتند از طریق فرودگاه اهواز به یکی از استانهای همجوار رفته و به صورت غیر رسمی از کشور خارج شوند.

وی افزود: این افراد با اقدامات فنی قضائی و پلیسی شامگاه پنجشنبه شناسایی و دستگیر شدند که این افراد در بازجویی ها نیز به جرم خود  اعتراف کردند. 

معاون دادستان اهواز همچنین به خانواده ها هشدار داد تا نسبت به رفتار فرزندان خود حساس بوده و اجازه ندهند آن ها با نوشیدن الکل های سمی با دست خود به کام مرگ روند.

وی بیان کرد : الکل های دست ساز اغلب توسط افراد فرصت طلب برای کسب منفعت ساخته می شود و جان افراد جامعه هم به هیچ عنوان برای آنها مهم نیست. 

بیرانوند گفت: همچنین در بررسی های اولیه شواهدی دال بر اطلاع داشتن این عاملان از سمی بودن الکل ها به دست آمده است.

معاون دادستان اهواز تاکید کرد با توجه به حساس بودن موضوع و نیز کشته شدن تعداد زیادی از افراد به دلیل مصرف این الکل‌های سمی پرونده آنها به صورت ویژه بررسی خواهد شد تا درس عبرتی برای افرادی باشد که از این شگردها برای قربانی کردن جوانان استفاده می کنند.

معاون دادستان اهواز گفت: پیشتر نیز ۲۰ نفر در این ارتباط دستگیر شده بودند که آنها تنها توزیع کننده الکل‌های یاد شده بودند. 

تعداد ۶۱۰ نفر در روزهای اخیر برای فرار از کرونا در استان خوزستان اقدام به مصرف الکل سمی کرده بودند که ۷۳ نفر از آنها در بیمارستانهای استان فوت کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =