فرهادی‌زاد: بدنبال مشارکت حداکثری زنان ورزشکار در فعالیت‌های قهرمانی هستیم

تهران- ایرنا-  معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان گفت: با کمک وزارت ورزش و جوانان بدنبال اجرای طرح‌های فرهنگی و قهرمانی زیادی هستیم و امیدوارم با حمایت از زنان تعداد قابل توجهی از آنها در فعالیت‌های همگانی و قهرمانی شرکت کنند.

مهین فرهادی‌زاد روز شنبه در گفت‌وگویی تلویزیونی اظهار داشت: طرح ‌های زیادی امسال در حوزه‌های فرهنگی و قهرمانی با کمک وزارت ورزش و جوانان به اجرا درخواهد آمد. در بخش فعالیت‌های فرهنگی آموزش‌های متعددی را برای مسوولان حوزه‌های مختلف زنان در استان‌ها و نواب رییسان در فدراسیون‌های ورزشی و مربیان و مسوولان فنی فدراسیون‌ها و استان‌های مختلف و همچنین ورزشکاران ملی خواهیم داشت.

وی افزود: اما در بخش ورزش همگانی طرح‌های ملی را در سال گذشته به اجرا در آوردیم و در این سال برخی از طرح‌ها را تکمیل می‌کنیم و چند طرح جدید هم خواهیم داشت. طرح گردشگری ورزشی را با توجه به اقلیم‌های متفاوتی که استان‌های ما دارند با فعالیت‌های ورزشی اجرا می‌کنیم. همچنین یک طرح دیگر نیز برای بازی‌های بومی و محلی در نظر داریم و طرح آموزش مربیان و آمادگی جسمانی را با توجه به هماهنگی که با فدراسیون ورزش همگانی داشتیم برای زنان در شهر و روستا اجرا می‌کنیم.

فرهادی‌زاد یادآور شد: برنامه بعدی تکمیل فعالیت‌های ملی سال گذشته است که شامل طرح توانمندسازی زنان در فعالیت‌های دفاعی و نشات گرفته شده از تمرینات ووشو است. در بخش قهرمانی نیز به تعامل با فدراسیون‌های ورزشی برای کسب سهمیه‌های بیشتر المپیک پرداختیم تا  ورزشکاران تمرینات لازم را داشته باشند و با آمادگی کامل سهمیه‌های بیشتری را در سال جاری بدست بیاورند. امیدوارم این فعالیت‌ها در بخش قهرمانی با حمایت اداره کل وزارت ورزش و مربیان و فدراسیون‌های ورزشی برای زنان به اجرا در آید و همانند سال گذشته تعداد قابل توجهی از زنان در فعالیت‌های ورزش قهرمانی و همگانی حضور یابند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =