۱۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۶
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83738061
۰ نفر

برچسب‌ها

درخشان: مدیریت پرسپولیس عیار خود را نشان بدهد

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه می‌دانند که در حال حاضر در شرایط ویژه‌ای قرار داریم اما مدیریت پرسپولیس باید هر چه زودتر عیار خود را نشان بدهد چرا که هواداران نگران هستند.

حمید درخشان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس گفت: متاسفانه بزرگترین مشکل باشگاه بزرگ پرسپولیس مدیریت‌های مقطعی است. همین مدیریت‌های مقطعی موجب می‌شود تا مدیری زمام هدایت باشگاه را به عهده بگیرد، چند میلیارد بدهی روی دست باشگاه بگذارد و سپس برود.

وی افزود: در حال حاضر همه نگران شرایط پرسپولیس هستند. وجود پرونده‌های متعدد در فیفا و ناراحتی بازیکنان موجب شده تا مشکلاتی برای پرسپولیس به وجود بیاید. مدیریت هم تازه کارش را در پرسپولیس آغاز کرده است.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: شروع کار مدیریت با شرایط کرونا همزمان شد و همین موضوع موجب تا شرایط خاصی هم در باشگاه شکل بگیرد اما امیدوارم مدیریت کنونی هر چه زودتر عیارش را نشان بدهد تا از نگرانی هواداران کاسته شود. در حال حاضر همه شرایط را درک می‌کنند چرا که ویروس کرونا همه چیز را تحت تاثیر قرار داده است اما باید برای حل مشکلات اقدامی هم از سوی مدیریت صورت بگیرد.

درخشان گفت: باید همه دست در دست هم برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم. از پیشکسوت گرفته تا مدیریت همه باید برای موفقیت تلاش کنیم و هر کس در جای خود بهترین عملکرد را داشته باشد. بازیکن در زمین و مدیریت در زمینه حمایت باید بهترین عملکرد را داشته باشند.

وی تاکید کرد: امیدوارم هر چه زودتر شرایط به حالت عادی بازگردد تا مردم بتوانند به زندگی عادی بازگردند.

درخشان در مورد امکان نیمه کاره ماندن لیگ و تعیین قهرمان گفت: پرسپولیس با تیم‌های مدعی بازی کرده و در حال حاضر هم ۱۰ امتیاز از حریفان پیش است. ما هم ترجیح می‌دهیم که بازی‌ها ادامه پیدا کند و در پایان جام قهرمانی را بگیریم اما با محاسبات عقلانی هم پرسپولیس را باید قهرمان لیگ بدانیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =