نوازی: سعادتمند، استقلال را به اوج بر می‌گرداند

تهران- ایرنا- پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران گفت: استقلال با مشکلات عدیده‌ای روبروست اما با حضور سعادتمند در این باشگاه امید زیادی به حل مشکلات و بازگشت تیم به دوران اوج خود دارم.

«محمد نوازی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال با مشکلات عدیده‌ای روبروست و این مشکلات باید در سریع‌ترین زمان ممکن از بین برود تا چالش‌های جدیدی برای آبی‌پوشان شکل نگیرد.

وی افزود: احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال کار سختی را پیش رو خواهد داشت و به نظر من باید او تکلیف بدهی‌های انباشته این تیم را مشخص کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: ساختار باشگاه استقلال با اشکال و مشکلاتی روبروست و سعادتمند در وهله اول باید این ضعف‌ها را برطرف کند.

نوازی تصریح کرد: سعادتمند در ورزش مدیر با سابقه‌ای است و می‌تواند از تجربیات خود به نحو احسن برای پیشرفت استقلال استفاده کند.

وی تاکید کرد: هواداران از مدیرعامل جدید باشگاه استقلال توقع دارند این تیم را به روزهای اوج رسانده و نام نیکی را از خود بر جای بگذارد. با توجه به توانمندی که از سعادتمند سراغ داریم به اعتقاد من او می تواند استقلال را به روزهای خوب خود بازگرداند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: امیدوارم هر چه سریعتر ویروس کرونا از بین رفته تا شرایط عادی در جامعه حاکم شده و مردم خوشحال شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =