۱۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۵
کد خبرنگار: 3028
کد خبر: 83738054
۱ نفر

برچسب‌ها

دبیرکل فدراسیون فوتبال بلاروس: اینجا کسی از ویروس کرونا حرف نمی‌زند

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال بلاروس گفت: مردم در اینجا با تراکتورهای خود کار می‌کنند و کسی درباره ویروس کرونا حرفی نمی‌زند؛ در روستاها، کار کردن با تراکتور همه را شفا می‌دهد.

در حالی که مسابقات ورزشی در اقصی‌نقاط جهان به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعطیلی کشیده شده است؛ رقابت‌های لیگ فوتبال بلاروس در جریان است و هفته سوم آن امروز (شنبه) پیگیری می‌شود.

 در همین رابطه سرگی ژاردتسکی، دبیرکل فدراسیون فوتبال بلاروس در مصاحبه با مارکا اظهار داشت: مردم در اینجا با تراکتورهای خود کار می‌کنند و کسی درباره ویروس کرونا حرفی نمی‌زند. در روستاها، کار کردن با تراکتور همه را شفا می‌دهد.

وی در ادامه افزود: ما طبق برنامه روزانه، هرروز شرایط را بررسی می‌کنیم و کاملا به سیستم درمان و سلامت کشورمان اعتماد داریم و دلیلی برای تعطیلی لیگ نمی‌بینیم. می‌دانیم شرایط در برخی کشورها بحرانی است اما پس از مشورت با مقامات کشور، می‌توانیم فعلا لیگ فوتبال خود را ادامه دهیم.

رییس فدراسیون لیگ بلاروس در پایان گفت: تصمیم برگزاری یا عدم برگزاری مسابقات را هواداران می‌گیرند. ما به نوبه خود تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهیم. میزان دمای بدن هواداران حین ورود به استادیوم اندازه گیری می‌شود و ژل ضدعفونی توزیع می‌کنیم.

لازم به ذکر است در کشور بلاروس حدود ۳۵۰ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند و چهار نفر نیز به کام مرگ کشیده شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =