رنگرز و خسروی کار خود را در وزارت ورزش آغاز کردند

تهران- ایرنا- مراسم تودیع و معارفه سرپرستان قبلی و جدید دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها و آموزش و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان در دفتر «مهدی علی‌نژاد» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای برگزار شد.

در این مراسم «مهدی علی‌نژاد» ضمن تشکر از زحمات صادقانه «احمد سعادتمند» و «سیدمحمد شروین اسبقیان» گفت: امیدوارم این 2 که از مدیران قدیمی ورزش کشور هستند در سمت‌های جدید خود موفق باشند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان ادامه داد: دفتر مشترک فدراسیون‌ها و دفتر استعدادیابی و آموزش 2 اداره کل بسیار مهم هستند که امیدوارم مدیران جدید هم بتوانند در این سمت مثل مدیران قبلی موفق باشند. جابجایی همیشه هم برای سیستم و هم برای افراد خوب است تا انگیزه‌ها از بین نرود.

وی افزود: اهمیت باشگاه استقلال برای وزارت ورزش بسیار زیاد است و به همین دلیل یکی از مدیران قدیمی و موفق ورزش را در این باشگاه گماردیم. همچنین فدراسیون جانبازان و معلولین محور ورزش‌های پارالمپیکی است و با جامعه هدف زیاد بسیار زیادی که در اختیار دارد بسیار مهم است.

علی‌نژاد در پایان گفت:  انتصاب «علیرضا خسروی» و «حسن رنگرز» به صورت همزمان در این 2 اداره کل پیام مهمی داشت. اولی نگاه به نیروهای متخصص درون وزارت ورزش و دومی استفاده از قهرمانان کارکشته ورزش کشور را از بیرون نشان داد. نگاه دولت به جوان هاست و وزارت ورزش نشان داد همه متخصصان چه درون سیستم چه از بیرون دیده می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =