۱۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83737939
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

توصیه های پیشگیرانه همچنان جدی گرفته شود

رشت _ ایرنا _ سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: کماکان توصیه های پیشگیری از ویروس کرونا باید توسط مردم جدی گرفته شود.

دکتر محمدرضا نقی پور روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود : درباره وضعیت شیوع ویروس کرونا در گیلان در حالت بیم و امید هستیم.

وی اظهار داشت: نقطه امید اینکه با همکاری خوب مردم، زحمات کادر بهداشتی و درمانی و اجرای طرح هایی شامل طرح ملی مبارزه با کرونا و فاصله گذاری اجتماعی توانستیم کنترل نسبی اپیدمی بیماری کرونا در استان گیلان را داشته باشیم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان خاطر نشان کرد: بیم نیز به این خاطر است که ما هنوز در بستر کرونا قرار داریم،  کماکان باید توصیه ها جدی گرفته شود تا شاهدموج دوم بیماری نباشیم.

وی با اشاره به اهمیت اجرای طرح ملی مبارزه با بیماری کرونا به منظور بیماریابی و ارائه اقدامات لازم در صورت نیاز اضافه کرد : تاکنون حدود دو میلیون و ٢٠٠ هزار نفر از جمعیت ٢ میلیون و ٥٣٠ هزار نفری گیلان تحت پوشش این طرح قرار گرفتند.  

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان عنوان کرد : افرادی که تاکنون در این طرح ثبت نام نکرده اند باید به سامانه www. salamat. gov.ir مراجعه کنند و به سئوالات مطرح شده درباره علائم بیماری کرونا پاسخ دهند تا اقدامات  و توصیه های لازم برای افراد در صورت نیاز ارائه شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =