مدیرعامل مترو تهران: امروز ازدحامی در ایستگاه‌ها نبود

تهران_ ایرنا_ مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه اعلام کرد:‌ با شیوع ویروس کرونا میزان مسافران این ناوگان بیش از ۶۰ درصد کاهش یافته و امروز نیز هیچ ازدحامی در ایستگاه های مترو نبود.

فرنوش نوبخت روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به بازگشایی ادارات و برخی شرکت ها از ساعات اولیه امروز تمامی مسافران ایستگاه ها را رصد کردیم و هیچ یک از ایستگاه ها دچار ازدحام نبودند.

وی با بیان اینکه میزان مسافران نسبت به ایام نوروز افزایش داشته افزود: در دقایقی ایستگاه های تقاطعی همچون شادمان؛ دروازه دولت تتاتر شهر مقداری شلوغ بود اما ازدحامی در ایستگاه های مترو مشاهده نکردیم.

نوبخت تاکید کرد: تا عادی نشدن شرایط اعزام قطارها بر اساس زمانبندی خاصی انجام می شود و در صورت افزایش مسافران در خطوط و ایستگاه هایی آمادگی داریم قطار اعزام کنیم.

وی خاطرنشان کرد: قطارها با ظرفیت مناسب مسافران به ایستگاه ها اعزام می شود و تلاش می کنیم با توجه به اجرای طرح فاصله اجتماعی قطارهای مترو را زیاد شلوغ نکنیم و قطارها را در زمان مناسب اعزام شوند.

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه یادآور شد: تاکنون ۳۰ نفر از کارکنان این شرکت به ویروس کرونا مبتلا شدند و از مسافران می خواهیم با استفاده از ماسک از مترو استفاده کنند.

وی اضافه کرد: ضدعفونی کردن تمامی بخش های قطار و ایستگاه ها نیز بصورت منظم و طبق برنامه در حال انجام است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =