۱۶ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۵۵
کد خبرنگار: 1456
کد خبر: 83737904
۰ نفر

برچسب‌ها

زمان برگزاری جشنواره رسانه‌ای " گره" در مازندران تمدید شد

ساری- ایرنا- دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای " گره" مازندران گفت: با توجه به ادامه شیوع ویروس کرونا و ضرورت مقابله با آن، زمان برگزاری اولین جشنواره ملی رسانه‌ای " گره" در مازندران تمدید شد.

رضا مبینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس اعلام قبلی مقرربود که این جشنواره در نیمه اردیبهشت ماه برگزار و آثار ارسالی یادداشت نویسان کشور تا ۱۵ فروردین ماه به دبیرخانه این جشنواره ارسال شود که فعلا زمان ارسال آثار تا ۳۱ فروردین ماه و اختتامیه و زمان برگزاری جشنواره در خرداد ماه اعلام شده است.

مبینی اظهار کرد: اطلاع رسانی درست و به هنگام از مهمترین وظایف رسانه هاست که در این بخش بسیج رسانه نکا تلاش دارد تا جشنواره ملی رسانه ای " گره" به منظور تقدیر از خبرنگاران و فعالان عرصه رسانه با موضوع کرونا داشته باشد.

دبیر جشنواره ملی رسانه‌ای " گره" مازندران با اعلام اینکه تاکنون ۱۵۰ اثر از حدود ۲۰ استان کشور آثار مختلفی از یادداشت نویسان ارسال شده است؛ گفت: همه خبرنگاران، نویسندگان، تحلیل گران، کارشناسان و فعالان عرصه رسانه می توانند یادداشت های تحلیلی خود را که با موضوع کرونا در رسانه های مکتوب و مجازی منتشر شده است به این جشنواره ارسال کنند.

مبینی گفت: آثار افراد شرکت کننده با نام خودشان باید در بازه زمانی ۱۵ اسفند الی ۳۱ فروردین ماه در یکی از رسانه های مکتوب و مجازی منتشر شده باشد.

دبیر جشنواره ملی رسانه ای " گره" با بیان اینکه این جشنواره به همت بسیج رسانه نکا و با موضوع کرونا برگزار می‌شود؛ افزود: افراد شرکت کننده می توانند اثر و مشخصات کامل خود را به صورت عکس یا پی دی اف به شماره تماس ۰۹۳۶۰۷۸۴۷۸۲ واتسپ یا سروش کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =