کرونا در قم؛ ۳۳۶ گردشگر خارجی تحت کنترل هستند

قم - ایرنا - معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار قم، گفت: در حال حاضر تنها ۳۳۶ تن از مجموع اتباع هندی که پیش از شیوع کرونا به قم سفر کرده بوده اند همچنان در استان باقی مانده‌اند که در دو مرکز تحت کنترل قرار گرفته اند.

 بیژن سلیمان‌پور روز شنبه با اشاره به بخشی از عملکرد کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بحران قم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و مقابله با ویروس کرونا، بیان کرد: کاری که استان قم در بحث اتباع خارجی انجام داد، اقدام شایسته و بی‌نظیری بود.

وی افزود: تعامل‌های خوبی که با وزارت خارجه و سفارت‌خانه‌ کشورهای مقصد داشتیم، این کار را بدون هزینه انجام دادیم.
وی ادامه داد: از مجموع یکهزار و ۱۳۸ تبعه هندی که پیش از شیوع ویروس کرونا به قم آمده بودند، در پنج مرحله ۸۰۲ نفر را به این کشور بازگرداندیم و در حال حاضر تنها ۳۳۶ نفر باقی مانده‌اند که در دو مرکز تحت کنترل ما هستند.

بر اساس آخرین اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تاکنون ۵۳ هزار و۱۸۳ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۲۹۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۷ هزار و ۹۳۵ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =