بهزیستی قم از مردم برای مراجعه به سامانه خود ارزیابی دعوت کرد

قم - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه پیشگیری بهزیستی قم با اشاره به راه اندازی سامانه خود ارزیابی روانشناختی دوران بحران کرونا از مردم درخواست کرد با مراجعه به این سامانه نسبت به اطلاع از سلامت روان خود و اخذ مشاوره و توصیه های روانشناختی لازم اقدام کنند.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی بهزیستی قم، صادق سلمانیان افزود: همشهریان محترم پس از مراجعه به این سامانه به نشانی http:// corona.behzisti.ir و درج اطلاعات درخواستی سامانه به سئوالات تخصصی مطرح شده پاسخ خواهند داد و در پایان، سامانه ضمن اعلام نتیجه ارزیابی، توصیه های لازم روانشناختی را در سه حالت افسردگی،اضطراب و استرس ارائه می‌نماید.

وی همچنین با اشاره به فعالیت سامانه  ۱۴۸۰ صدای مشاور بهزیستی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب و آرامش بخشی به جامعه در شرایط بحران کرونا اظهار امیدواری کرد همشهریان با مراجعه به سامانه خود ارزیابی روانشناختی فوق بر استرس ،اضطراب و افسردگی های احتمالی این بحران پیروز گردیده و با رعایت توصیه های بهداشتی و مشاوره های روانشناختی به زندگی عادی بازگردند.

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تاکنون ۵۳ هزار و۱۸۳ نفر در کشور به‌طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و ۳۲۹۴ نفر به علت ابتلا به این ویروس فوت کرده و ۱۷ هزار و ۹۳۵ نفر نیز بهبودیافته‌اند.
شهروندان قمی برای طرح هرگونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۳۶۶۲۰۰۲۳، ۳۶۶۲۰۹۹۹، ۳۶۷۰۶۰۳۰ و ۳۶۷۰۴۳۶۸ (با پیش‌شماره ۰۲۵) تماس بگیرند و یا برای کسب آخرین اخبار از دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی webdaqom@ در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =