تعزیرات حکومتی از فعالیت اصناف غیرضروری جلوگیری می‌کند

اهواز - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی خوزستان گفت: تیم مشترک تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های ناظر در خوزستان، از فعالیت واحدهای صنفی که دستورالعمل تعطیلی اصناف غیرضروری را رعایت نکنند جلوگیری می‌کند.

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان نعمت اله بیرانوندی بیان کرد: بر اساس مصوبه ملی و استانی ستاد مبارزه با کرونا، اصناف غیرضروری برای جلوگیری از شیوع کرونا در خوزستان باید تا اطلاع ثانوی تعطیل باشند و برای فعالیت دوباره آنها تصمیم‌گیری نشده است.

وی گفت: روزانه گشت مشترک ماموران تعزیرات حکومتی، سازمان صمت، اتاق اصناف، دانشگاه علوم پزشکی و اتحادیه‌های مربوطه در سطح خوزستان در حال رصد اصناف است.

بیرانوندی با بیان اینکه اداره کل تعزیرات حکومتی خوزستان در اهواز چهار شعبه فعال دارد که در گشت‌ها مشارکت دارد، افزود: از اصناف تقاضا داریم برای جلوگیری از هرگونه تردد شهروندان در سطح شهر دستورالعمل تعطیلی واحدهای صنفی را رعایت کنند.

بر اساس اعلام ستاد کرونا ملی و خوزستان پروتکلی برای تعطیلی اصناف غیرضروری تعیین شد که تمامی واحدهای صنفی به غیر از واحدهای همچون عرضه‌کننده مواد غذایی ، به منظور کاهش تردد مردم و مقابله با شیوع ویروس کرونا باید تعطیل باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =