احتمال معرفی قهرمان لیگ بسکتبال زنان بدون برگزاری فینال

تهران- ایرنا- با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی رقابت های باشگاهی، امکان دارد قهرمان لیگ برتر زنان بدون برگزاری آخرین مسابقه فینال مشخص شود.

ویروس کرونا رقابت‌های باشگاهی کشور را تعطیل کرد و این روزها با توجه به ادامه داشتن شرایط بحرانی بسیاری از فدراسیون ها به دنبال پیدا کردن راهکاری برای وضعیت باشگاهی خود هستند.

لیگ بسکتبال زنان ایران به مرحله نهایی رسید و مسابقه اول فینال نیز برگزار شد اما آخرین دیدار به دلیل ویروس کرونا لغو شد و حالا شنیده شده فدراسیون در نظر دارد در صورت ادامه دار بودن شرایط کنونی قهرمان لیگ را بدون برگزاری مسابقه معرفی کند.

تیم‌های گروه بهمن تهران و شهرداری گرگان به فینال لیگ زنان رسیده بودند که در مسابقه اول نماینده تهران به برتری رسید، بر همین اساس فدراسیون در نظر دارد این تیم را قهرمان لیگ معرفی کند.

البته مسوول کمیته مسابقات لیگ بسکتبال زنان گفته است که فدراسیون در حال بررسی شرایط است اما شانس گروه بهمن برای معرفی به عنوان قهرمان زیاد است.

اگر شرایط برگزاری مسابقات مهیا نباشد به نظر می رسد تیم گروه بهمن با توجه به اینکه بدون شکست لیگ را به فینال رسانده قهرمان معرفی می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =