۵۰۰ هزار ماسک در استان مرکزی تولید شد

اراک - ایرنا - رییس بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۵۰۰ هزار ماسک به منظور پیشگیری از بیماری ویروسی کرونا از سوی جهادگران بسیج سازندگی این استان تولید و به صورت رایگان توزیع شد.

«امید محترمی» روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: همچنین بیش از پنج هزار دست گان، لباس ایزوله و دستکش از سوی جهادگران بسیج سازندگی استان مرکزی تولید و در مراکز درمانی نقاط مختلف استان توزیع شد.

وی ادامه داد: از آغاز طرح مقابله با گسترش ویروس کرونا تا پایان تعطیلات نوروز بیش از ۱۲۰ هزار لیتر الکل و مواد ضد عفونی کننده از سوی قرارگاه جهادگران بسیج سازندگی استان مرکزی به صورت رایگان در نقاط محروم و کم برخوردار این استان توزیع شد.

رییس بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی اظهار داشت: ۱۲۰ هزار لیتر الکل و دیگر مواد ضد عفونی کننده نیز در فرآیند ضدعفونی و گندزدایی کردن اماکن عمومی و معابر استان مرکزی توسط جهادگران این استان بکار گرفته شد.

محترمی بیان کرد: بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ سبد معیشتی کالا از سوی جهادگران بسیج استان مرکزی بین خانوارهایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا تحت تاثیر قرار گرفته بودند، توزیع شد.

وی با بیان اینکه ۲۲ گروه جهادی تخصصی پزشکی و پرستاری به مراکز درمانی استان مرکزی اعزام شدند، اضافه کرد: در مجموع ۹ هزار جهادگر در قالب ۲۸۰ گروه جهادی در جبهه مقابله با گسترش ویروس کرونا در این استان فعالیت می‌کنند.

براساس آخرین آمار یک‌هزار و ۲۱۴ نفر در استان مرکزی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =