۱۵ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۳۶
کد خبرنگار: 1210
کد خبر: 83737248
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

کمپین دانشجویی در خانه بمانیم فعال شد

تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان از آغاز به کار کمپین دانشجویی در خانه بمانیم و مشارکت فعال دانشگاه‌ها در این پویش خبر داد.

«منصوره سادات صادقی» روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، گفت: نظر به ضرورت و اهمیت مدیریت بحران ویروس کورونا، کمپین دانشجویی در خانه بمانیم توسط دفتر مشاوره و سلامت و با همکاری مراکز مشاوره و بهداشت و همیاران سلامت روان و بهداشت راه اندازی شده است.  
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع، از دانشگاه‌ها خواسته شد مطالب و برنامه های خود را در قالب  بروشور، ‌پمفلت، کلیپ، اینفو و پوستر تهیه کنند و ضمن پیوستن به این مپین دانشجویی، نسبت به آگاه ساختن و حساس سازی دانشجویان، جامعه دانشگاهی و خانواده های آنان از این فرصت حداکثر استفاده را ببرند.
مدیرکل مرکز مشاوره و سلامت سازمان امور دانشجویان یکی از اهداف این کمپین را در کنار هدف اصلی، ایجاد یک جریان سیال دانشجویی برای ایده پردازی و افزایش حس خودکارآمدی و نشاط اعلام کرد.  
وی تاکید کرد: با راه اندازی این کمپین، ضمن ایجاد یک پویش، نوعی شرکت فعالانه، افزایش حس خودکارآمدی، افزایش نشاط، حس مشارکت اجتماعی و ارتقای سرمایه اجتماعی در دانشجویان ایجاد شد.  
به گفته صادقی، این جریان کمک کرد دانشجویان ضمن رعایت مسوولیت فردی به مسوولیت اجتماعی خود نیز به خوبی عمل کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =