۱۵ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۱۲
کد خبرنگار: 985
کد خبر: 83737102
۰ نفر

برچسب‌ها

فعالان صنعت گردشگری اردبیل بسته حمایتی می‌گیرند

اردبیل - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل از تصویب بسته‌ حمایتی دولت از فعالان صنعت گردشگری کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

نادر فلاحی روز جمعه اظهارداشت: دولت به دلیل شیوع ویروس کرونا و با هدف حفظ اشتغال نیروی انسانی شاغل در حوزه گردشگری و صنایع دستی بسته حمایتی از فعالان این حوزه را تصویب کرد.

او افزود: امهال سه ماهه مالیات اعم از مالیات بر ارزش افزوده و مالیات بر درآمد، تعویق سه ماهه بازپرداخت اقساط تسهیلات بانکی، امهال پرداخت ۲۳ درصد حق بیمه کارفرمایی و تعویق پرداخت قبوض حامل‌های انرژی به مدت سه ماه از زمان تصویب از جمله اهم بندهای این مصوبه بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل تصریح‌کرد: امکان استفاده واحدها و فعالان گردشگری و صنایع دستی از اوراق تضمینی سرمایه در گردش و امکان استفاده از تسهیلات بانکی با نرخ ۱۲ درصد از جمله دیگر بندهای این مصوبه است.

فلاحی همچنین با اشاره به اهمیت این اقدام در مقطع کنونی گفت: پیگیری‌های معاونت گردشگری وزارت میراث فرهنگی باعث تحقق این مطالبه شده و  امیدواریم بخش اعظمی از مشکلات به وجود آمده در حوزه گردشگری را رفع کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha