گلیج: با وجود تعویق المپیک انگیزه‌هایم را از دست ندادم

تهران- ایرنا- آزاد کار وزن ۹۷ کیلوگرم تیم ملی کشتی گفت: در حالی که اردوهای تیم‌های ملی به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو شده است، تمرینات خود را به صورت شخصی پیگیری می‌کنم.

مجتبی گلیج عضو تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با اشاره به برنامه‌اش در تعطیلات لیگ گفت: با برخی از دوستان و با رعایت کامل نکات ایمنی و بهداشتی تمریناتم را به صورت شخصی انجام می‌دهم. در حال حاضر برنامه تمرینی را از کادر فنی دریافت می‌کنیم اما منتظر آن هستیم که فدراسیون چه زمانی به ما اعلام خواهد کرد که می‌توانیم دوباره در اردوها حضور پیدا کنیم که به طور حتم این مورد بستگی به از بین رفتن خطر شیوع ویروس کرونا خواهد داشت.

وی تصریح کرد: این اتفاق از یک نظر به نفع من شد که می‌توانم تمرین کنم و به آمادگی و تجربیات خودم بیافزایم و کادر فنی هم فرصت این را دارد که ارزیابی بیشتری داشته باشد. البته در این وزن رقبای خوبی دارم و آن‌ها نیز مشغول تمرین و آماده‌سازی خود هستند اما من نیز انگیزه‌هایم را از دست نداده‌ام و تمریناتم را در حد قابل قبولی انجام می‌دهم ولی قطعا این تمرینات به اندازه حضور در اردوهای تیم ملی نیست.

دارنده ۲ مدال طلای امیدهای جهان در مورد تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو با اشاره به همکاری مردم در مقابله با شیوع ویروس کرونا خاطرنشان کرد: مردم با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی هم به نفع خودشان و هم به نفع خانواده‌هایشان است.
گلیج یادآورشد: این ویروس برای سالمندان خطر بیشتری دارد و باید بیشتر مراقبت کنیم که خدای نکرده اتفاقی برای آن‌ها نیافتد. مردم اگر یک ماه خوب رعایت کنند و در خانه بمانند می‌توانیم در تابستان از شر این ویروس خلاص شویم و به روال عادی زندگی بازگردیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =