نماینده ولی‌فقیه و استاندار مرکزی از همکاری مردم در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تقدیر کردند

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه و استاندار مرکزی روز پنجشنبه با صدور پیام مشترکی از همکاری مردم در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در استان تقدیر کردند.

در این پیام که نسخه‌ای از آن در اختیار ایرنا قرار گرفت،آمده است: مردم  استان مرکزی در راستای حفظ سلامتی جامعه و مقابله با شیوع کرونا همکاری موثری در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی داشتند و بار دیگر با همدلی و  جلوه‌ای از  همبستگی و فرهنگ غنی خود را به نمایش گذاشتند و در این ایام بویژه روز طبیعت،روزهایی تاریخی و به‌یاد ماندنی را رقم زدند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است:  از همه کسانی که برای رعایت موازین طرح فاصله ‌ذاری اجتماعی همراهی داشتند و تمامی نیروهای تلاشگر نظامی و انتظامی، سپاه،ارتش، بسیج، مساجد و ائمه جمعه و جماعات،کادر درمانی، پزشکان و پرستاران، فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و شوراهای اسلامی،  اصحاب رسانه و صدا و سیما و سایر دستگاه‌های مسئول که این تکلیف مهم ملی را اجرایی کردند تشکر و قدردانی می‌شود.

پیام افزوده است:  لازم است همه برای حفظ سلامت جامعه محدودیت‌های مقطعی را تحمل کنندو با استمرار راهبرد درخانه ماندن  و رعایت دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا و قرارگاه پدافند زیستی استان بسترمهار بیماری زودتر فراهم شده و فعالیت‌های اقتصادی، خدماتی و تولیدی به روال عادی برگردد.

ویروس کرونا نخستین بار در ووهان چین مشاهده شد و با سرعت انتقال بالا اکنون بیشتر کشورهای جهان را آلوده کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =