یکهزار بسته بهداشتی در شهرری توزیع شد

شهرری - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم (ع) از توزیع یکهزار بسته بهداشتی در محله ۱۳ آبان شهرری خبر داد و گفت: پنج هزار بسته بهداشتی برای توزیع در بین مردم به صورت رایگان مشخص شد که بخشی در روزهای گذشته توزیع و امروز هم این تعداد توزیع شد.

سرهنگ مهدی فخاری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بسته های بهداشتی توزیع شده شامل ژل ضد عفونی کننده، ماسک، الکل، دستمال های مرطوب و ماده ضد عفونی کننده است.
وی با بیان اینکه ۱۰ قرارگاه پدافند زیست در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در شهرستان ری راه اندازی شد، افزود: اقدامات پیشگیرانه بسیج و سپاه با هدف پشتیبانی از مردم و حضور اثرگذار بسیج و سپاه در زمینه پیشگیری از شیوع ویروس کرونا است.
فرمانده سپاه ناحیه حضرت عبدالعظیم (ع) شهرری خاطر نشان کرد: افزایش سطح آگاهی و اجرای اقدامات پیشگیرانه موجب کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا می شود.
وی تاکید کرد: همراهی و همکاری مردم در رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه های مسئولان بهداشتی سبب ریشه کن شدن این ویروس مهلک و خطرناک می شود.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) در حدود یک میلیون نفر جمعیت دارد و در جنوب تهران واقع شده است.

 تاکنون ۵۰ هزار و ۴۶۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با مرگ ۱۲۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل جانباختگان کرونا در کشور به ۳۱۶۰ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =