۱۰ هزار ماسک در بیارجمند شاهرود تولید شد

شاهرود - ایرنا - رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بیارجمند گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون ۱۰ هزار عدد ماسک بهداشتی در این مرکز تولید شده است.

علی رضا باقری دوشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:در اسفند ماه هم ۴۵۰۰ عدد ماسک با فعالیت ۲ کارگاه در مرکز آموزش فنی و حرفه ای تولید شد.

وی گفت : یک بسته بهداشتی شامل ماسک و مایع ضدعفونی کننده در سطح شهر و روستاهای بیارجمند توزیع شد.

باقری ادامه داد : از ابتدای امسال بصورت ۲ نوبته با فعال کردن کارگاه های تولیدی در مرکز فنی و حرفه ای زمان آباد، و در روستاهای احمدآباد و گیور و ۲ کارگاه در شهر بیارجمند بصورت پاره وقت ماسک تولید می شود.

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بیارجمند تصریح کرد : از امروز هم بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی و ماسک در سطح بخش توزیع می‌شود.

وی افزود : با کمک ۷۰۰ میلیون ریالی خیران پارچه و مواد ضدعفونی خریداری شد.

باقری ادامه داد: همکاری مردم در راستای رعایت نکات پیشگیرانه و ماندن در خانه سیر صعودی ویروس کرونا را متوقف می‌کند.

وی اظهار داشت : مرکز فنی و حرفه‌ای بیارجمند در کنار سایر دستگاه های خدمات رسان با جلب مشارکت خیران تا بر طرف شدن ویروس کرونا فعالیت می‌کند.

شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته(آذر/دی) از کشور چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در چین و سایر کشورها به این ویروس مبتلا شدند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند.
این بیماری، قابل پیشگیری است و به‌راحتی و با راهکارهای ساده می‌توان از شیوع و ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.

مرکز فنی و حرفه ای بیارجمند با ۲ هزار متر مربع مساحت، دارای کارگاه های ثابت برق صنعتی، مکانیک، جوشکاری، کامپیوتر، صنایع دستی و خیاطی است. 

بیارجمند، در ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرقی شاهرود با حدود ۱۰ هزار تن جمعیت قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =