برگزاری کلاس‌های آنلاین دانشگاه شهید بهشتی از ۱۶ فروردین‌ماه

تهران-ایرنا- دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلاس‌های آموزشی دانشجویان از ۱۶ فروردین‌ماه به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش روز پنجشنبه دانشگاه شهید بهشتی، معاونت پشتیبانی، مالی و مدیریت منابع دانشگاه شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به شرایط موجود و در اجرای توصیه های ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر ضرورت پرهیز از شیوع ویروس کرونا، اصل بر این است که اعضای هیأت علمی و بخش اداری در حد ضرورت در دانشگاه حضور پیدا کنند.

همچنین در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: با رویکرد فوق، کلاس ها همانند اسفندماه و با تلاش و جدیت بیشتر به صورت غیر حضوری برگزار می شود. البته بهتر است اساتید از محل سکونت خود برای برگزاری کلاس ها اقدام کنند.

دانشگاه شهید بهشتی در ادامه این اطلاعیه تاکید کرده است: بخش اداری دانشگاه فعالیت ها و وظایف خود را بسته به شرایط کاری  به دو صورت دور کاری یا  حضور در محل کار انجام می دهد. بدین ترتیب که کارکنان حتی الامکان امور را به صورت دور کاری انجام می دهند و در شرایط ضروری و در  صورت نیاز به صورت نوبتی در دانشگاه حضور خواهند داشت. این حضور نباید از سطح یک سوم کارمندان بیشتر شود. دور کاری و حضور نوبتی کارکنان بر اساس برنامه ریزی مدیران مافوق و ساعت کار حضوری از ساعت ۸ تا ۱۳ است.

همچنین در بخش پایانی این اطلاعیه با اشاره به اینکه در خصوص مرخصی کارکنان طبق بخشنامه سازمان امور اداری و استخدامی کشور عمل خواهد شد، عنوان شده است: مفاد این اطلاعیه در صورت استمرار شرایط موجود و تا اتخاذ تصمیمات جدید از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا معتبر است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha