زمان بندی تشکیل کلاس های درس کهگیلویه و بویراحمد در شبکه شاد اعلام شد

یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: زمان بندی تشکیل کلاس های درس کشور و این استان در شبکه اجتماعی دانش آموزان (شاد) به همراه حضور مدیران و معلمان در آن امروز پنجشنبه اعلام شد.

هادی زارع پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: اعلام این موضوع به اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد و دیگر استان های کشور از سوی مرکز برنامه‌ ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش انجام شده است.

وی افزود: تشکیل کلاس های درس کشور و کهگیلویه و بویراحمد در این شبکه و حضور مدیران و معلمان در آن از روز شنبه ۱۶ فروردین ماه ۱۳۹۹ آغاز شده و تا اطلاع بعدی نیز ادامه دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده روزهای شنبه مدیران مدارس ابتدایی و متوسطه اول و دوم، روزهای یکشنبه معلمان پایه ‌های اول تا سوم ابتدایی، دبیران مدارس متوسطه اول و دوم و مدیران و هنرآموزان هنرستان ‌های فنی و حرفه ‌ای و کارودانش در این شبکه حضور یافته و روزهای دوشنبه کلاس ‌های درس پایه های اول تا سوم ابتدایی و متوسطه اول و دوم در آن تشکیل می شود.

زارع پور عنوان کرد: روزهای سه ‌شنبه کلاس ‌های درس پایه های چهارم تا ششم ابتدایی و رشته های فنی و حرفه ‌ای و کارودانش در این شبکه تشکیل خواهد شد.

وی ابراز داشت: روزهای چهارشنبه و پنجشنبه نیز ایجاد کانال ‌های پرورشی و مشاوره در این شبکه انجام می شود.

افزون بر ۱۶۱ هزار دانش آموز پسر و دختر مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم در کهگیلویه و بویراحمد تحصیل می کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =