۱۴ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۵۴
کد خبرنگار: 2574
کد خبر: 83736346
۰ نفر

برچسب‌ها

تلاش مدافعان سلامت باعث خودمراقبتی مردم شده است

گناوه - ایرنا - سرپرست فرمانداری دیلم گفت: تلاش و زحمت بی‌وقفه فعالان و حافظان حوزه سلامت در شرایط کنونی باعث اطمینان، دلگرمی و خود مراقبتی بیش از پیش شهروندان در پیشگیری از کرونا شده است.

احمد دشتی روز پنجشنبه به همراه  اعضای ستاد بحران شهرستان دیلم در دیدار با کارکنان مراکز خدمات جامع سلامت امام رضا (ع) و حضرت فاطمه (س)  این شهرستان افزود: در خانه ماندن و رعایت مسایل و نکات بهداشتی از سوی مردم کادر درمانی را برای ارایه خدمات بهتر و ریشه کنی این بیماری مصمم‌تر می‌کند. 

وی با تقدیر از زحمت‌های شبانه روزی پزشکان‌ و کارکنان بهداشت و درمان از مردم خواست نسبت به رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی اهتمام و همکاری جدی داشته باشند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دیلم گفت: مرکز خدمات جامع سلامت امام رضا (ع) مختص پذیرش بیماران مشکوک به کروناست و شهروندان تا اطلاع ثانونی به این مرکز مراجعه نکنند.

ایرج زنده بودی افزود: باتوجه به شرایط خاص کنونی، همه خدمات مراقبتی به مراجعه کنندگان اعم از مادران باردار، کودکان، واکسیناسیون و بیماران دیابتی جمعیت زیر پوشش مرکز سلامت امام رضا (ع) در مرکز حضرت فاطمه (س) انجام می‌شود.

شهرستان دیلم در منتهی الیه شمالی استان بوشهر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =