مراقب سلامت سربازان وظیفه و کارکنان سپاه هستیم

تهران-ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: این اطمینان را به خانواده‌های پاسداران و سربازان می‌دهیم که به دقت شرایط را رصد می کنیم و مراقب سلامت نیروها هستیم.

به گزارش روز پنجشنبه سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار «علی اکبر پورجمشیدیان» با اشاره به اشراف کامل بهداری نیروی زمینی سپاه در حوزه سلامت در مناطق مرزی اظهار داشت: حتی یک مورد ابتلا به کرونا در بین سربازان وظیفه و کادر نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی وجود ندارد. 

 وی ادامه داد: این اطمینان را به خانواده های پاسداران و سربازان می‌دهیم که به دقت شرایط را رصد می کنیم و مراقب سلامت نیروها هستیم .

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه از آمادگی گروه ۲۴ بعثت نیروی زمینی سپاه برای مقابله با تهدیدات بیولوژیک، هسته ای و پرتوی خبر داد. 

 سردار پورجمشیدیان در پایان خاطر نشان کرد: ظرفیت خوبی در نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مقابله با تهدیدات دشمنان وجود دارد.

به گزارش ایرنا بیماری کووید-۱۹ که ناشی از ویروس کرونا جدیدی است از اوایل ماه دسامبر سال گذشته میلادی (دی ماه) در استان هوبی چین شیوع یافت.  تاکنون ۵۰ هزار و ۴۶۸ نفر در کشور به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با مرگ ۱۲۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد کل جانباختگان کرونا در کشور به ۳۱۶۰ نفر رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =