کالاهای اساسی تنظیم بازار در سمنان توزیع شد

سمنان- ایرنا- مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان گفت: کالاهای اساسی تنظیم بازار در این استان سمنان توزیع شده و هیچ گونه کمبودی در بحث اقلام کالایی وجود ندارد.

سید مهدی برهانی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با تزریق کالاهای اساسی به بازار، در روزهای گذشته قیمت برخی از این اقلام در بازار استان روند کاهشی گرفت.

وی بیان کرد: کالاهای اساسی مانند شکر و برنج هندی و پاکستانی با نرخ دولتی در بازار استان سمنان توزیع شده و کمبودی در این اقلام مصرفی وجود ندارد.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان ادامه داد: در هفته اول فروردین ۱۰ تن شکر در استان توزیع شد که این میزان چشمگیر و قابل توجه است.

وی با اشاره به کاهش قیمت مرغ در بازارهای سمنان، تصریح کرد: گوشت مرغ و تخم مرغ به منظور تنظیم بازار این استان به میزان لازم توزیع شده است و شهروندان نگرانی از این بابت نداشته باشند.

برهانی خاطرنشان کرد: قیمت تخم مرغ به صورت فروش آزاد در سوپرمارکت‌ها ۹۱ هزار ریال است و شهروندان این استان هرگونه گرانفروشی‌ را گزارش دهند.

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان سمنان یادآور شد: با نظارت و گشت مشترک، هرگونه تخلف واحدهای صنفی رصد و با متخلفان برخورد می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =