نمازهای جمعه ۱۵ فروردین هم در خراسان رضوی اقامه نخواهد شد

مشهد- ایرنا- مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان رضوی گفت: نماز جمعه روز ۱۵ فروردین ماه نیز همانند چند هفته اخیر به منظور پیشگیری از شیوع و انتقال کرونا در هیچ یک از پایگاه‌های نماز جمعه استان برگزار نخواهد شد.

حجت الاسلام محمدحسین ایزدی روز پنجشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: در راستای همکاری شورای مرکزی ائمه جمعه کشور با ستاد ملی مبارزه با بیماری کویید ۱۹ در برگزار نشدن نمازهای جمعه در مراکز استانها و با توجه به تاکید دانشگاه علوم پزشکی استان خراسان رضوی در ادامه روند پرهیز از هرگونه اجتماع، نمازهای جمعه در تمامی پایگاههای استان در جمعه هفته جاری نیز برگزار نمی‌شود.

وی ادامه داد: امیدواریم به فضل الهی و عنایات ولی نعمتمان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) و تداوم همکاری خوب همه مردم با توصیه های مشفقانه مسوولان بهداشت و درمان هرچه زودتر شاهد برچیده شدن ویروس منحوس کرونا بوده و از سرگیری هرچه با شکوهتر بیش از پیش نمازهای جمعه به ویژه در سراسر استان‌ را شاهد باشیم.

پیش از این هم به منظور پیشگیری از شیوع کرونا، نماز جمعه روزهای نهم، شانزدهم و ۲۳ اسفند ماه پارسال و روز نخست و هشتم فروردین امسال در شهرهای خراسان رضوی اقامه نشد.

قبل از شیوع ویروس کرونا نماز جمعه در ۵۳ نقطه استان خراسان رضوی برگزار می‌شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =