۱۴ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۱۰
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83736269
۰ نفر

برچسب‌ها

بخشی از اهداف طرح فاصله  اجتماعی در خلخال محقق شد

اردبیل _ ایرنا _ فرماندار خلخال گفت: همکاری بسیار خوب مردم در اجرای طرح فاصله اجتماعی در این شهرستان موجب موفقیت این طرح و کمک به دست‌یابی به اهدف پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در این منطقه شده است.

فریدون بابایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: هم‌اکنون شاهد همدلی ، همگرایی و همراهی مردم با مسوولان هستیم که با درک موقعیت موجود و شناخت کافی از وضعیت ویروس کرونا در جامعه و حساسیت به این موضوع ،در خانه مانده و به توصیه‌های اکید ستاد مبارزه با کرونای این شهرستان عمل کرده‌اند.

وی افزود: مردم منطقه دستورالعمل‌های مربوط به پیشگیری ستاد مقابله با کرونا برای تحقق شعار "در خانه بمانیم" را جدی گرفته‌اند.
وی گفت: اهالی فهیم با وجود علاقه وافر به حفظ سنت‌های باستان ایرانی برای نخستین بار در خانه ماندن را به حضور در دل طبیعت و رفتن به صحرا ترجیح داده و کمک بزرگی به مسوولان منطقه در اجرای طرح فاصله اجتماعی کردند.

سرهنگ سیدهادی موسوی ،فرمانده انتظامی خلخال نیز با تقدیر از همکاری مردم با ماموران انتظامی در اجرای طرح فاصله اجتماعی و پرهیز از بیرون آمدن از خانه در روز سیزده فروردین و نیز خودداری از اجرای سنت‌های دیرینه در دامن طبیعت گفت: این همکاری مردم مسوولان را در دستیابی به اهداف طرح مقابله با بیماری کرونا کمک کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha