دانشگاه علوم پزشکی درباره تداوم طرح فاصله گذاری اجتماعی تصمیم می گیرد

یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی  و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:اگر شبوع ویروس کرونا در استان سیر نزولی داشته باشد، ۲۰ فروردین ماه، طرح فاصله گذاری اجتماعی برداشته می شود با این حال دانشگاه علوم پزشکی نظر نهایی را در این زمینه اعلام می کند.

احد جمالی در برنامه زنده شبکه استانی دنا افزود: خود  مردم باید شیوع یا عدم شیوع این ویروس ناخوانده را مدیریت کنند تا به آن مبتلا نشوند .

وی با بیان اینکه مردم با رعایت طرح  فاصله گذاری اجتماعی می توانند از شیوع کرونا در استان جلوگیری کنند گفت: این طرح می تواند کمک شایانی در جلوگیری از شیوع این ویروس داشته باشد و تا ۲۰ فروردین ماه ادامه دارد.

وی وضعیت استان را در کشور مطلوب ارزیابی کرد و گفت: اگر مردم استان همچنان طرح فاصله گذاری را رعایت کنند ممکن است ۲۰ فروردین پایان اجرای این طرح در استان باشد.

معاون سیاسی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: علوم پزشکی تعیین کننده تمدید و عدم تمدید این طرح در استان است. و شرط اصلی آن رعایت و کاهش شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد است.

جمالی افزود: دولت تمهیدات خاصی برای بیکاری در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اتخاذ کرده است و در این خصوص حقوق بیکاری ، وام کم بهره برای کسانی که متضرر شده اند در نظر گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =