مشارکت خیّران آذربایجان‌غربی برای مقابله با کرونا به ۱۲۰ میلیارد ریال رسید

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل مجمع خیّران سلامت آذربایجان‌غربی گفت: افراد نیکوکار در استان از ابتدای شیوع بیماری کرونا بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال در راستای مقابله با این بیماری کمک کرده‌اند.

علی تقی‌زاده افشاری روز پنج‌شنبه در گفت و گو با  خبرنگار ایرنا افزود: این کمک قابل توجه در کمتر از ۴۵ روز از سوی خیران نیک‌اندیش در اختیار نهادهای مرتبط با سلامت در آذربایجان‌غربی قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: این اقدام خیر با مشارکت مدیران ارشد استانی، فرمانداران، ائمه جمعه و مدیریت‌ شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستانی همراه بوده و نقطه عطفی در کمک‌های خیریه به بخش سلامت به شمار می‌رود.

وی بیان کرد: مشارکت در تجهیز بیمارستان‌های صحرایی و نقاهتگاه‌ها، تجهیز بیمارستان‌ها به اقلام موردنیاز نظیر ونتیلاتور، اهدای اقلام مصرفی و حفاظت و ایمنی کارکنان درمان بیمارستان‌ها نظیر ماسک، لباس مخصوص کادر درمان، دستکش و مواد ضدعفونی از جمله این کمک‌هاست.

مدیرعامل مجمع خیّران سلامت آذربایجان‌غربی ادامه داد: اهدای بسته‌های معیشتی و غذایی برای خانواده‌های بیماران کرونایی در راستای قطع زنجیره شیوع نیز از دیگر حوزه‌های کمک خیّران در استان بوده است.

تقی زاده افشاری از مردم خواست تا همچنان کمک‌های خود را به حوزه سلامت و کادر درمانی ادامه دهند تا زمینه مقابله گسترده‌تر با بیماری کرونا و فائق آمدن به این بیماری فراهم شود.

به گزارش ایرنا با همراهی همه نهادها و مردم آذربایجان‌غربی در حال حاضر اقلام پیشگیری و درمان به میزان بسیار زیادی در راستای مقابله با بیماری کرونا در استان موجود است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =