حادثه رانندگی در کرمانشاه یک کشته و سه مصدوم بر جا گذاشت

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه، از وقوع یک حادثه رانندگی درون شهری در کرمانشاه خبر داد و گفت: در این سانحه یک نفر جان خود را از دست داد و سه نفر نیز مصدوم شدند.

سرهنگ «فضل الله شیری» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت ۲۳ شب گذشته (چهارشنبه - ۱۳ فروردین) و در تقاطع خیابان مدرس و میدان انقلاب (شهرداری سابق) رخ داد.

وی افزود: در این حادثه ۲ دستگاه خودروی هیوندا و پراید با یکدیگر برخورد کردند که متاسفانه راننده ۲۴ ساله خودروی پراید به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ شیری تصریح کرد: همچنین در این حادثه راننده ۲۵ ساله خودروی هیوندا و ۲ سرنشین خودروی پراید نیز مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شدند.

رییس پلیس راهور استان یادآوری کرد: علت وقوع این سانحه مرگبار توسط کارشناسان پلیس راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است.

وی در پایان و با اشاره به خلوت بودن خیابان های شهر کرمانشاه در روزهای اخیر، گفت: متاسفانه این موضوع بهانه ای برای افزایش سرعت برخی خودروهای دیگر و ویراژ دادن آنها در معابر شهری بخصوص در ساعات پایانی شب شده است.

سرهنگ شیری در پایان گفت: نتیجه بی توجهی به قوانین و مقررات و رعایت نکردن سرعت مطمئنه با خیال خلوت بودن خیابان ها، گاهی اوقات منجر به وقوع حوادث مرگباری از این قبیل می شویم که جوانی جان خود را از دست داده و افراد دیگری مجروح می شوند.