ورودی‌ها به چهارمحال و بختیاری ۹۰ درصد کاهش یافت

شهرکرد- ایرنا- سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری گفت: ترددهای ورودی به این استان در روز ۱۳ فروردین در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۹۰ درصد کاهش داشت.

شهرام ندیمی روز پنجشنبه در گفت‌ و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در روز ۱۳ فروردین ۴ هزار و ۷۰۷ تردد ورودی به استان ثبت شد که بیشترین این ترددها با خودروهای پلاک بومی استان بود و از ورود هر مسافر و یا خودروی غیربومی به استان جلوگیری شد.

وی ادامه داد: همچنین در همین روز ۴ هزار و ۷۷۵ تردد خروجی از استان نیز به ثبت رسید، که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۸۸.۹ درصد کاهش داشته است.

ندیمی، با بیان اینکه در مجموع در روز طبیعت ۸۰ هزار و ۹۷۳ تردد در محورهای استان انجام گرفت، تصریح کرد: این ترددها در مقایسه با روز طبیعت نوروز ۹۸ نیز با ۷۴.۵ درصد کاهش مواجه شد.

سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تاثیر بسزایی در کاهش ترددها داشته است و بی‌شک همراهی و همکاری مردم در اجرای این طرح نیز قابل تقدیر است.

به گزارش ایرنا، طرح تقویت فاصله گذاری اجتماعی با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف ترددهای غیرضروری در سطح کشور (مصوب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا) از بامداد جمعه هشتم فرودین ماه آغاز و تا ۲۰ فروردین ماه اجرا می‌شود.

چهارمحال و بختیاری ۳ هزار و ۷۳۲ کیلومتر راه دارد که ۲۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و ۲ هزار و ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha