قدردانی فرماندار هشترود از مردم این شهرستان به خاطر همکاری در روز طبیعت

مراغه - ایرنا- فرماندار شهرستان هشترود با صدور پیامی از مردم این شهرستان به خاطر در خانه ماندن در روز طبیعت قدردانی کرد.

در پیام امین امینیان آمده است: مردم فهیم و آگاه هشترود سپاس و درود بیکران تقدیم شما باد که در  آیین ایرانی سیزده بدر را با همدلی و همبستگی اجتماعی بی نظیر دل ها ، ذهن ها و اراده ها را به هم نزدیک کرده در خانه ماندید تا گام بلندی برای قطع زنجیره انتقال کرونا باهم برداریم .
در این پیام با اشاره به اینکه مردم شهرستان از اولین لحظات اعلام و آغاز اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نهایت همکاری و همراهی را با مسوولان و خدمتگذاران خود داشتند، خاطرنشان شده است: مردم در  سیزده فروردین و آیین ایرانی ‎سیزده بدر و جشن طبیعت به هشدارهای جدی متخصصان و پزشکان توجه کرده و برای شکستن زنجیره شیوع بیماری کرونا در خانه ماندید، امروز ‎اگرچه فاصله های فیزیکی از هم زیاد بود ولی با همدلی و همبستگی اجتماعی بی نظیر دل ها ، ذهن ها و اراده ها را به هم نزدیک کردید . 
رئیس ستاد پیشگیری از کرونای هشترود  از این مدنیت و تاب آوری و همکاری جمعی تشکر و قدردانی کرده و می افزاید: ما باید در این راه دشوار ثابت قدم تر و مصمم تر از قبل با یکدیگر همراه شویم. تا بتوانیم این مهمان ناخوانده را بیرون کنیم .
فرماندار هشترود همچنین از تلاش و زحمات دست اندکاران ادارات به ویژه از اقدامات شایسته و ارزنده کادر بهداشت و درمان ، دادگستری ، بخشداری‌ها، نیروی انتظامی ، بسیج ، هلال احمر ، صنعت ، معدن و تجارت ، شهرداری ها و دهیاریها ، فرهنگ و ارشاد ، اهالی اصحاب رسانه و خبرنگاران و به ویژه از زحمات شبانه روزی سرهنگ شهسواریان جانشین انتظامی و سرهنگ کریمی رییس راهنمایی و رانندگی هشترود در چند روز گذشته قدردانی و تشکر کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =