عاملان درگیری با نیروهای بسیجی در شوش دستگیر شدند

دزفول - ایرنا - رییس دادگاه بخش شاوورشهرستان شوش گفت: ۲ نفری که با نیروهای بسیجی حین انجام وظیفه و کنترل تردد در این شهرستان درگیر شده و یک نفر از بسیجیان را زخمی کردند دستگیر شدند.

محمدموسی پور چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود:نیروهای بسیج حوزه شهیدصفراحمدی شهرستان شوش امروز حین انجام ماموریت و کنترل ورود و خروج افراد به داخل شهر از سوی برخی افراد با اسلحه سرد مورد حمله و تعرض قرار گرفتند و در این درگیری یک بسیجی دچار جراحت شد.

وی اظهار داشت:این درگیری در ورودی روستای میان آب بخش شاوور رخ داد که با سرعت عمل ۲ نفر عامل درگیری دستگیر و تفهیم اتهام شدند و اقدام قانونی علیه آنها به عمل  آمد.

موسی پور گفت: نیروهای بسیجی در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا در کنار سایر نیروهای نظامی و انتظامی وارد عمل شده و شبانه روز در حال خدمت هستند.

رییس دادگاه بخش شاوورشوش هشدار داد: افرادی که با نیروهای بسیج و دیگر مامورانی که در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام وظیفه می کنند درگیر شوند تحت پیگرد قضایی قرار می گیرند.

موسی پورافزود: تذکرهای ماموران و نیروهای امنیتی ‌انتظامی در راستای اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا ،حفظ سلامت عمومی شهروندان می باشد و مردم‌ و شهروندان باید با آنها همکاری لازم را داشته باشند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =