اعزام ۳۳۴ دستگاه ناوگان باربری لرستان به بندر امام (ره)

خرم‌آباد - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از ابتدای امسال تاکنون تعداد ۳۳۴ دستگاه از ناوگان باری استان برای حمل کالاهای اساسی به بندر امام خمینی(ره) اعزام شد.

عباس شرفی روز چهارشنبه به رسانه‌ها اعلام کرد: در تکمیل این خبر افزود: ناوگان باربری لرستان در امر تخلیه کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) و انتقال کالاهای مورد نیاز مردم به استان و سایر نقاط کشور مشارکت کرده‌اند.

 وی گفت: علیرغم تعطیلات نوروزی و محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تدابیر سازمان راهداری و تلاش جهادی فعالان حمل و نقل جاده ای، تاکنون هیچگونه وقفه ای در انتقال کالاهای اساسی از مبدا بندر امام به سایر نقاط کشور رخ نداده و کالاهای مورد نیاز به موقع در اختیار مردم قرار گرفته است.

شرفی از رشد ۸۹۷ درصدی صدور بارنامه حمل کالا در دوازدهم فروردین امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و اظهار کرد: همچنین تعداد ۲۹۹ فقره بارنامه حمل کالا در استان صادر شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: از یکم تا دوازدهم فروردین ماه امسال تعداد سه هزار و ۳۲۳ فقره بارنامه در استان صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۲ هزار و ۱۱۷ فقره بارنامه صادره، ۵۷درصد افزایش دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =