۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۲۱:۵۹
کد خبرنگار: 1827
کد خبر: 83735723
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

اجرای طرح محدودیت تردد در۱۲۳ نقطه از استان کرمان

کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: طرح تشدید و محدودیت های محورهای منتهی به تفرجگاه ها در ۱۲۳ نقطه از سراسر استان با استقرار نیروهای بسیج، سپاه، نیروهای انتظامی و سایر سازمان ها و نهادها در حال اجراست و طرح محدودیت تردد را اجرا می کنند.

سردار عبدالرضا ناظری عصر چهارشنبه در بازدید از مقرهای ایست بازرسی در ورودی و خروجی های شهر رفسنجان در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی بیان کرد: بازدید هایی که از محورهای مواصلاتی شمال استان کرمان داشتیم از مردم به خاطر همکاری و توجه به توصیه های پلیس و مصوبات ستاد ملی پیشگیری کرونا تشکر می کنم که در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین در خانه و در کنار اعضای خانواده نشستند و بیرون نرفتند.

وی تصریح کرد: ادامه طرح تشدید و محدودیت تردد در تفرجگاه ها و پارک ها را در روزهای پنجشنبه و جمعه داریم و از حضور مردم در این مکان ها ممانعت خواهیم کرد.

سردار ناظری گفت: طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین ادامه دارد و از مردم می خواهیم که در محورهای مواصلاتی تردد نداشته باشند و از سفرهای غیرضروری درون و برون شهری که ممکن است منتهی به آلوده شدن آنها به ویروس منحوس کرونا باشد پرهیز کنند.

سرهنگ علی اکبر نصیری رئیس پلیس راهور استان کرمان هم گفت: پیرو تشدید اقدامات کنترلی جهت جلوگیری از تردد در محورهای برون شهری خصوصا محورهای منتهی به تفرجگاه ها طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۷۵ مورد اعمال قانون و ۴ مورد توقیف خودرو داشتیم ضمن اینکه از ابتدای شروع طرح تشدید ممنوعیت تردد در محورها در استان کرمان ۴۸۰ مورد اعمال قانون داشتیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =