فراخوان مسابقه عکس سیزده به در کرونایی در استان فارس

شیراز- ایرنا – اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد به پاس قدردانی از مردم استان فارس که برای مبارزه با کرونا، سیزده به در را در خانه گذراندند، مسابقه‌ای همراه با جایزه ترتیب داده است.

رییس ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: مردم فارس امروز سیزده به در خود را  با ماندن در خانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا ، سپری کردند از این رو مسابقه بزرگ روز طبیعت را برای آنها ترتیب دادیم.

مهدی جعفری افزود: در این مسابقه اهالی استان فارس می توانند با ارسال عکس و فیلم نشان دهند که در روز سیزده به در خانه مانده‌اند و این آیین را با انجام بازی ها و سرگرمی‌های خلاقانه خود را برگزار کردند.

وی اضافه کرد: به بهترین آثار ارسالی جوایزی از جمله ۳۰ دست لباس و لوازم ورزشی و ۳۰ جایزه استفاده رایگان به مدت یک ماه از اماکن و باشگاه های ورزشی شهرستان‌های شیراز و پاسارگاد در نظر گرفته شده است.

رییس ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند آثار خود در روز سیزده به در در خانه را از طریق واتس آپ به شماره های ۰۹۱۷۹۱۳۸۰۳۸ و ۰۹۱۷۷۲۹۰۲۳۱ بنام اداره ورزش و جوانان شهرستان پاسارگاد ارسال کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =