روز طبیعت را به حرمت ایثارگری کادر پزشکی در خانه ماندیم

کرمان - ایرنا - قهرمان کرمانی مسابقات جهانی و آسیایی تیراندازی با کمان دختران گفت: به حرمت ایثار و فداکاری کادر پزشکی و درمانی که به صورت شبانه روزی برای مراقبت از جان هموطنان مقابل کرونا در واقع از جان خود گذشته و نه عیدی داشتند و نه روز طبیعت، روز ۱۳ فروردین را در خانه ماندیم.

سمیه عباسپور شامگاه سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این روزها قطعا برای تمامی مردم ایران شرایط دشوار و پر از استرسی رقم خورده اما همه ما امیدداریم که با کمک یکدیگر و با رعایت نکات بهداشت فردی و در خانه ماندن با سلامتی از این روزهای دشوار گذر کنیم زیرا با رعایت این نکات روزهای خوب در راه است.

وی بیان داشت: متاسفانه این روزها بسیاری از مردم و مشاغل باتوجه به شیوع ویروس کرونا و سیل از لحاظ اقتصادی در شرایط مطلوبی قرار ندارند و لحظات سختی را می گذرانند لذا با توجه به امکانات محدود دولت، باید مردم برای ریشه‌کن کردن این بیماری و کمک به همنوعان و اقشار ضعیف جامعه همدل و هم‌پیمان شوند.

کاپیتان تیم تیراندازی با کمان دختران مس کرمان با اشاره به بحرانی که امسال در شیوع و گستردگی و انتقال ویروس کرونا در کشور به‌وجود آمد گفت: ویروس کرونا در سال جدید بسیاری از خانواده ها و مردم را درگیر و از یکدیگر دور کرد و جای خالی آنان حس شد.

وی ادامه داد: در واقع با توجه به اینکه همچنان روند شیوع و انتقال این ویروس در جامعه مشاهده می شود و ممکن است که باز هم بسیاری از هموطنان خود را به علت برخی تجمعات از دست بدهیم، بهتر است که از آن خودداری شود.

عباسپور با بیان اینکه شیوع ویروس کرونا در جامعه به‌طور قطع مورد تایید هیچکس نیست لذا باید روزهای آغازین سال ۹۹ را در خانه ها بمانیم و زنجیره انتقال این بیماری را قطع کنیم گفت: مردم همانگونه که تعطیلات امسال دید و بازدید عید را به صورت مرسوم تجربه نکردند و روز ۱۳بدر (روز طبیعت) را برای شکست کرونا در خانه خود ماندند باید این رویه را تا مهار این ویروس ادامه دهند.

ملی پوش تیم تیراندازی با کمان دختران جمهوری اسلامی با اشاره به اهتمام ورزشکاران به مصوبات ستاد مقابله با کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی اضافه کرد: تمرینات خود را در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا به صورت انفرادی در منزل دنبال می کنم و تمرکزم بیشتر بر تمرینات بدنسازی است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha