تردد در کرمانشاه کمتر از پنج درصد است

کرمانشاه- ایرنا- رییس پلیس راه کرمانشاه گفت: تردد مردم کرمانشاه در روز ۱۳ فروردین کمتر از پنج درصد است و به کمترین میزان خود رسیده است.

سرهنگ« محمد حیدری» روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: باتوجه به شیوع ویروس کرونا و طرح فاصله گذاری اجتماعی، مردم کرمانشاه به خوبی به قوانین احترام گذاشته و از ترددهای غیرضروری پرهیز کردند.

وی ضمن تشکر از همه مردم فهیم و با فرهنگ کرمانشاه برای همراهی و همکاری در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی گفت: از ابتدای شروع این طرح شاهد کاهش ۵۰ درصدی تردد در کرمانشاه هستیم.

سرهنگ حیدری افزود: امروز با توجه به بارش‌های اخیر بیشتر جاده‌ها لغزنده است و به مردم توصیه می‌کنیم از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند.

رییس پلیس راه کرمانشاه با اشاره به ممنوعیت تردد کامیون ها در روز ۱۳ فروردین افزود: این ممنوعیت شامل کامیون های حامل مواد فاسدشدنی و سوختی نمی باشد و رانندگانی که نسبت به این موضوع بی‌توجه باشند ، ۵۰۰ هزار تومان جریمه و وسیله ی آن ها یک ماه توقیف می شود.

سرهنگ حیدری در پایان گفت: تا روز گذشته و در طرح فاصله گذاری اجتماعی، پلیس راه نسبت به توقیف ۱۶ دستگاه خودرو، اعمال قانون برای ۱۷۲ دستگاه خودروی دیگر و عودت ۸۸۰ دستگاه خودرو به محل اقامت خود اقدام کرده است.