۱۷ هزار دستگاه خودرو در آذربایجان‌غربی به شهر مبدا بازگردانده شد

ارومیه- ایرنا- نماینده فرماندهی انتظامی‌ در ستاد مقابله با کرونای آذربایجان‌غربی گفت: ۱۷ هزار دستگاه خودرو از ابتدای اجرای طرح مقابله با بیماری کرونا، از مبادی ورودی شهرهای استان به شهر مبدا بازگردانده شده است.

سرهنگ حمید منصور خانشان روز چهارشنبه در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان‌غربی افزود: این امر نشان‌دهنده جدیت فرماندهی انتظامی‌ استان در راستای مقابله با شیوع بیشتر بیماری کرونا در شهرهای مختلف است.

وی اضافه کرد: از ابتدای اجرای طرح مقابله با شیوع بیماری کرونا در استان تاکنون ۶۰۰ دستگاه خودرو در آذربایجان‌غربی نیز توقیف و ۸۳ هزار فقره برگ جریمه برای رانندگان متخلف صادر شده است.

وی با اشاره به اینکه فرماندهی انتظامی‌آذربایجان‌غربی به صورت جدی در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی فعالیت ‌می‌کند، اظهار داشت: از هشتم ماه جاری که این طرح به اجرا درآمده تاکنون، پنج هزار و ۱۸۲ فقره برگ جریمه در استان صادر و ۲۴۵ دستگاه خودرو نیز توقیف شده است.

سرهنگ منصورخانشان همچنین از پلمب یک هزار و ۵۴۱ فقره واحد صنفی در راستای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در استان خبر داد و بیان کرد: از این تعداد، ۴۴۳ فقره مربوط به طرح فاصله‌گذاری اجتماعی است.

وی با بیان اینکه با صدور دستور جلوگیری از ورود و خروج خودرو تیم های این نیرو در مبادی شهرها مستقر شده است، گفت: ۱۸ نقطه شهر ارومیه به صورت کامل تحت پوشش پلیس بوده و اقدامات کنترلی در ۱۶ شهرستان دیگر نیز به خوبی درحال انجام است.

وی همچنین از همکاری و مشارکت خوب مردم در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، در راستای مقابله با شیوع بیماری کرونا، طرح ویژه فاصله‌گذاری اجتماعی در سراسر کشور و به تبع آن آذربایجان‌غربی برگزار شد که در قالب آن، بسیاری از عبور و مرورها کنترل شد.

پس از اجرای این طرح، تردد در جاده‌های آذربایجان‌غربی به حدود یک سوم کاهش یافت که رقم بسیار مناسبی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =