اهدای اقلام بهداشتی، سهم خیران جهرمی در مهار کرونا

شیراز-ایرنا- خیران سلامت در جهرم با پیوستن به پویش «هر نفر، یک خیر سلامت» اقلامی نظیر ماسک، گان، عینک، محافظ صورت و... را به کادر درمانی و بیماران بخش کرونای بیمارستان‌های این شهرستان اهدا کردند.

محمدجواد موحد مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جهرم چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا افزود: خیر سلامت، سعید نیک‌حالت ۴۰۰ میلیون ریال جهت خرید اقلام مورد نیاز کادر درمانی و بیماران نیازمند، به دانشگاه علوم پزشکی جهرم اهدا کرد.

وی تصریح کرد: سید سجاد مصلی‌نژاد نیز با پیوستن به پویش "هر نفر یک خیر سلامت" وسایل حفاظت فردی به مبلغ ۴۰ میلیون ریال جهت کادر درمانی بیمارستان مطهری به دانشگاه علوم پزشکی جهرم اهدا کرد.

وی  ادامه داد: در استمرار حرکت نیک مردم جهرم، مهرداد مردانی، ماسک‌های N۹۹ به مبلغ ۴۵ میلیون ریال برای استفاده کادر درمان در بخش کرونا بیمارستان پیمانیه به دانشگاه علوم پزشکی جهرم اهدا کرد.

 وی بیان کرد: همچنین سعید مفضل دیگر خیر سلامت، مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال جهت خرید تجهیزات و تهیه اقلام بهداشتی مورد نیاز به دانشگاه علوم پزشکی جهرم اهدا کرد.

 موحد خاطرنشان کرد: این خیر سلامت در خرید ۶ دستگاه پالس اکسی‌متر، پنج دستگاه تب‌سنج دیجیتال، تعدادی ماسک و دستکش لاتکس به دانشگاه علوم پزشکی جهرم یاری رساند.

وی با اشاره به کمک یکی دیگر از خیران سلامت در جهرم نیز اشاره کرد و گفت: صادق محبوبی از بازرگانی محبوبی نیز با اهدا مبلغ ۱۰۰ میلیون ریال جهت تهیه  اقلام بهداشتی، با هدف توزیع بین بیماران نیازمند چون تالاسمی، سرطانی و دیگر نیازمندان به این پویش پیوسته است.

پویش هر نفر یک خیر سلامت، فرصتی برای یاری رساندن به نیازمندان و همیاری مدافعان سلامت برای مقابله و پیشگیری از کرونا ویروس است که به همت دانشگاه علوم پزشکی جهرم راه اندازی شده است.

شهرستان جهرم در فاصله ۱۹۳ کیلومتری از جنوب شرق شیراز قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =