۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83735318
۰ نفر

برچسب‌ها

مبادی ورودی خلخال مسدود شد

اردبیل _ ایرنا _ فرمانده انتظامی خلخال از مسدود شدن تمام راه‌ها و مبادی ورودی و خروجی منتهی به این شهرستان در روز طبیعت خبر داد.

سرهنگ سیدهادی موسوی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: روز ۱۳ فروردین، تمام ورودی و خروجی‌های این شهرستان به منظور قطع زنجیره انتقال کرونا و ممانعت از تردد مردم با استفاده از عوامل فیزیکی و استقرار عوامل انتظامی  مسدود شده است .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا گفت: مسیرهای منتهی به شهر شامل جاده خلخال به اردبیل، اسالم ،پونل ،ماسوله،ماسال ،درام ،منجیل ، فیروزآباد ، هشجین ،شاهرود و کیوی و همچنین راه‌های منتهی به روستاهای طولش ، زاویه بسته می‌باشند.

سرهنگ موسوی با بیان اینکه گشت و بازرسی‌های مشترک برای پپشگیری از سفرهای احتمالی در شهر همچنان ادامه‌دارد، تاکید کرد: از مردم با فرهنگ خلخال درخواست می‌شود مثل همیشه در همکاری با پلیس پیشقدم شده و برای ریشه‌کنی بیماری کرونا از این منطقه تلاش کنند.

وی همچنین افزود: در صورت مشاهده  تخلف، خودروهای خاطی به پارکینگ هدایت و علاوه بر جریمه پنج میلیون ریالی، راننده نیز  به مراجع قضایی معرفی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =