جهش تولید نیازمند تسهیل گری قانونی است

تبریز- ‌ایرنا- ‌نماینده منتخب مردم تبریز، اسکو و آذرشهر ‌در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر شناسایی و رفع موانع تولید، گفت: برای جهش تولید باید مجموعه قوانین مرتبط با ‌آن تسهیل گری شود.

روح الله متفکر آزاد ‌روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: رفع موانع تولید، تولیدکنندگان و صنعتگران را بر روی ریل جهش هدایت می کند اما اکنون وضعیت اقتصادی به علت تحریم ها و بیماری کرونا در شرایط خاصی قرار دارد.

وی افزود: ‌ پس از خروج از بحران کرونا، تنها راه حل خروج از تمام بحران ها افزایش تولید است.

وی گفت: افزایش تولید اما نه به صورت عادی بلکه افزایش محسوس و به صورت جهشی اقتصاد کشور را به سرمنزل مقصود می رساند.

 متفکر آزاد اظهار کرد:  شورای رقابت و هیئت مقررات مربوط به تولید، مجموعه هایی هستند که برای تحقق شعار جهش تولید می‌توانند کمک های موثری داشته باشند.

 وی تاکید کرد: ‌ عملکرد نمایشی برای جهش تولید کاری را از پیش نمی برد بر این اساس باید کارکرد عملی در پیش بگیریم و لازمه آن کاهش بروکراسی های اداری مختلف است.

منتخب مردم تبریز ، اسکو و آذرشهر در مجلس یازدهم یادآوری کرد: ‌چنانچه ارج گذاری به تولید و رفع موانع آن به صورت واقعی انجام شود می تواند کشور را به سمت جهش تولید سوق دهد.

 وی همچنین در خصوص تحقق شعار رونق تولید به عنوان شعار سال گذشته گفت: ‌حرکت های خوبی انجام شد ولی کفاف نمی دهد چون با رشد معمولی، کار به جایی نمی رسد و بر این اساس است که امسال سال جهش تولید نام گذاری شده است تا از بسیاری از مشکلات اقتصادی عبور کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =