۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۵۶
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83735164
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

توقیف ۳۰ دستگاه خودرو متخلف در یزد

یزد- ایرنا - جانشین انتظامی استان یزد گفت: از ابتدای اجرای طرح فاصله‌گیری اجتماعی تاکنون ۳۰ دستگاه خودرو متخلف توقیف شد و ۴۷۰ مورد دیگر اعمال قانون و تذکر نسبت به ترددهای غیرضروری دریافت کردند.

به گزارش روز چهارشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا هاشمی‌فر با بیان اینکه پلیس با استفاده از ابزار هوشمند تمامی معابر را زیر پوشش کنترل قرار داده افزود: تاکنون این تعداد مورد پیامک تذکر به رانندگان متخلف که ترددهای غیرضروری داشتند ارسال شد.

وی در خصوص تردد موتورسیکلت‌سواران در سطح شهر اظهار کرد: وسیله نقلیه افرادی که با موتورسیکلت قصد تردد در سطح شهر را داشته باشند توقیف خواهد شد و به هیچ عنوان به هیچ فردی اجازه خروج از گیت‌های غربالگری را نخواهیم داد.

جانشین انتظامی یزد گفت: همکاری خوب شهروندان با پلیس و یگان‌های امدادی و خدماتی در راستای اجرای طرح فاصله‌گیری اجتماعی به منظور پیشگیری از انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامت افراد جامعه جای تقدیر دارد.

هاشمی‌فر افزود:  تا پانزدهم فروردین‌ماه جاری ممنوعیت تردد در ورودی و خروجی شهرها را در سطح استان خواهیم داشت به گونه‌ای که فقط به کادردرمانی، بیماران خاص، واحدهای امدادی و کارگران شرکت‌های فعال با داشتن مجوز و کارت شناسایی اجازه تردد داده خواهد شد.

جانشین فرمانده انتظامی یزد در خاتمه افزود: انتظار داریم مردم در راستای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا همراهی لازم با پلیس و دیگر نهادها را داشته باشند و برای حفظ سلامت خود و خانواده در خانه بمانند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =