۱۳ فروردین ۱۳۹۹،‏ ۱۲:۰۴
کد خبرنگار: 831
کد خبر: 83735148
۰ نفر

برچسب‌ها

پروندهٔ خبری

خیابان‌های استان یزد، خالی از جمعیت است

یزد- ایرنا- خیابان‌های درونشهری و برون‌شهری استان یزد در روز طبیعت، خالی از جمعیت شده، این یک شعار نیست، یک واقعیت است، مردم به توصیه‌های مسوولان بهداشتی و درمانی عمل کردند.

با آنهایی که می توانند بگویند اوضاع استان یزد به چه نحو است تلفنی صحبت کردیم و از شرایط و اوضاع خیابان های درونشهری و برونشهری پرسیدیم، از فرماندار تفت تا رییس پلیس راه استان و سرپرست راهور.

همه این مسوولان متفق‌القول بودند که یزد خالی از جمعیت شده، نه در شهر پرنده ای پر می زند و نه در خیابان های برون شهری، خودروی و جنبنده ای به چشم می خورد.

آفرین به مردم شریف و وقت شناس استان یزد که در روز طبیعت به توصیه های مسوولان عمل کردند و از خانه های خود خارج نشدند.

شهرستان تفت که همه ساله در روز طبیعت، مملو از جمعیت و تردد هزاران خودرو کوچک و بزرگ میشد امروز خالی از جمعیت شده و آن طور که فرماندار این شهرستان به ایرنا گفت: هیچ خودروی وارد مناطق ییلاقی این منطقه نشده است.

سرهنگ آسیابان رییس پلیس راه استان نیز اعلام کرد: جاده های برونشهری این استان آرام است و خوشبختانه مردم به توصیه ها عمل کردند.

سرهنگ زارع سرپرست راهور استان هم شهر یزد را خالی از جمعیت و خودرو توصیف کرد و گفت: تاکنون مشابه این وضعیت در استان یزد مشاهده نشده است.

بوستانها، پارکها و مراکز تفریحی نیز تعطیل و هیچ شهروندی در آنها حضور ندارد؛ مغازه ها تعطیل و همه مردم ، خود را در خانه نگه داشته اند تا کرونا را به یاری خداوند شکست دهیم.

امیدواریم این شرایط و این وضعیت تا آخر امشب همچنان ادامه داشته باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =